Kurumsal

Hakkımızda


1993 yılında İstanbul'da kurulan Detay Aydınlatma, aydınlatma armatür üretimi, satışı ve ihracatı konusunda faaliyet göstermektedir. Yurt içi ve yurt dışında başarılı aydınlatma projelerine imza atmaktadır. Detay Aydınlatma, marka değerini her geçen gün artırarak aydınlatma sektöründe pazarın en başarılı firmalarından biri olma vizyonu ile aydınlatma yolculuğuna devam etmektedir.

Detay Aydınlatma'nın bu başarısında profesyonel yönetim kadrosu, devamlı geliştirilen satış kanalları, teknik projelendirme ağı ve satış ekibinin eğitim sürekliliğinin katkısı büyüktür.

Uzman, dinamik ve inovasyona değer katan satış ekibi, proje, satış, pazarlama faaliyetleri ve müşteri odaklılık prensibi ile müşterilerine maksimum kazanç sağlamakta ve değer katmaktadır. Bu çalışmaları ile satış ekibi, Detay Aydınlatma'nın yurt içinde alanında en iyi firmalardan biri olmasına katkıda bulunurken, ihracat kanalında yapmış oldukları çalışmalarla faaliyetlerini yurt dışında da her geçen gün artırmaktadır.

Detay Aydınlatma'nın sahip olduğu uzman kadrolardan biri de proje departmanıdır. Proje departmanı, mühendis, mimar ve elektrik teknikerlerinden oluşan teknik kadrosu ile hizmet vermektedir. Proje departmanı aynı zamanda projeleri yerinde değerlendirme, eğitim ve ilgili alanlarda müşterilerine ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.