KARİYER

Detay Aydınlatma' da Kariyer KARİYER

LED teknolojisinin günümüze kadarki gelişimi ile birlikte, LED ve yeniden kullanılabilir enerji (Güneş ve Rüzgar Enerjisi) konusunda çözüm ortaklarımız ile enerji tasarrufuna yönelik Ar-Ge faaliyetlerimize hız vererek, teknolojik ürün profilimizi genişletmekteyiz.

1993 yılında İstanbul da kurulan Detay Aydınlatma., üretim, ihracat ve istihdam yapan Türkiye de LED aydınlatma üreticilerinden biridir. 3000 m² kapalı alana sahip Detay Aydınlatma tesislerinde, 70 çalışanla, yılda 250 bin aydınlatma armatürü üretilmekte ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Optik, ısıl, mekanik ve elektriksel tasarımlar ve ürün görsel tasarımları Detay Aydınlatma nın kendi bünyesindeki mimari ve mühendislik ekip tarafından titizlikle yapılmaktadır. Ülkemizde doğru aydınlatma konusunda önde gelen firmalar arasında bulunan Detay Aydınlatma, kurulduğu yıldan bu yana üretici olarak hizmet verdiği aydınlatma sektörüne, dünya teknolojisiyle paralel, yenilikçi ve doğru çözümler getirerek; yapıların iç ve dış aydınlatma armatürleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.